تماس با ما
تماس با ما
حراج! ماشین لباسشویی9 کیلو بوش

ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش BOSCH WAS 24469 EU

27,300,000 ریال بدون مالیات.

27,027,000 ریال بدون مالیات.

موجود است

10 قلم

بخرید و 22 ریال تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش BOSCH WAS 24469 EU

خرید ماشین لباسشویی بوش BOSCH مدل WAS 24469 EU

این لباسشویی با ظرفیت شستشوی9 کیلوگرم، محصول کشور آلمان می باشد. برچسب انرژی دستگاه A+++ می باشد به این معنا که 30 درصد کمتر از پایین ترین مصرف استاندارد انرژی A، انرژی مصرف می کند. دور موتور دستگاه در حالت خشک کن 1200 دور می باشد. جنس مخزن لباسشویی استیل ضد زنگ بوده که محیطی کاملأ بهداشتی را جهت شستشوی لباس ها فراهم می کند. هم چنین این مخزن تمام استیل در اثر استفاده و به مرور زمان زنگ نزده و فرسوده نمی شود. طراحی منحصر بفرد دیگ لباسشویی بوش باعث می شود علاوه بر نتیجه شستشویی عالی از الیاف لباس ها نیز محافظت گردد. وجود روزنه های نامتقارن باعث بارش آب در دیگ شده و نتیجه عالی را در شستشوی لباس ها با حجم زیاد ممکن می سازد. این عملکرد باعث توزیع بهینه آب در دیگ شده و زمان خیس خوردن لباس ها را کاهش می دهد. این دستگاه به صورت کاملأ ایمن جاد شود بلافاصله آب را قطع می کند. 

لباسشویی بوش بانه

نمایندگی بوش بانه-نمایندگی محصولات بوش-لباسشویی جدید بوش-لباسشویی اصلی بوش-لباسشویی بوش ارزان-قیمت لباسشویی آلمانی بوش-لباسشویی آلمانی بوش-لباسشویی بوش ارزان قیمت-جدید ترین لباسشویی بوش-خرید لباسشویی بوش از بانه

ویژگی ها

صفحه نمایش

ظرفیت : 9 کیلو گرم
گارانتی : 5 ساله
ساخت کشور : آلمان
مصرف برق : +++A
نوع استفاده : خانگی
شرکت سازنده : بوش
مدل : WAS 24469 EU

مشخصات

محتویات محصول : آچار ,دفترچه راهنما
صفحه نمایش :

9 کیلو گرم
5 ساله
آلمان
+++A
خانگی
بوش
آچار ,دفترچه راهنما
WAS 24469 EU

ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش BOSCH WAS 24469 EU

این دستگاه مجهز بهصفحه نمایش گر واضحی است که روند شستشو، زمان باقی مانده، دور موتور و دمای انتخابی را نشان می دهد. برنامه های شستشوی لباسشویی بوش شامل شستشوی لباس ورزشی، لباس زیر، تی شرت و پیراهن، لباس تیره، شستشوی سرد و شستشوی سریع 15 دقیقه ای می باشند. شستشوی مخلوط لباس های رنگی شستشوی سریعی است که امکان شستشوی لباس های رنگی را با هم ممکن ساخته و مناسب برای شستشوی لباس های روزانه می باشد. برنامه شستشوی سریع 15 دقیقه ای برنامه های کوتاه برای حدود 2 کیلوگرم لباس که معادل 10 تی شرت یا پیراهن بوده و به کمک دو مرحله آب کشی و دور موتور مناسب یکی از کوتاه ترین برنامه های شستشو می باشد. لباسشویی بوش مجهز به سیستم تأخیر در زمان پایان برنامه تا 24 ساعت می باشد. این برنامه به شما امکان می دهد تا زمان شروع شستشو را بین 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید. بنابراین زمانی که به منزل می رسید لباس هایتان نیز شسته شده اند و یا می توانید از نرخ ارزان تر برق در نیمه های شب بهره ببرید. ماشین لباسشویی بوش مجهز به سیستم تنظیم ظرفیت، تشخیص میزان کف، تشخیص مواد شوینده اضافی می باشد. این دستگاه دارای قفل کودک برای درب و تمام برنامه ها می باشد. بدنه لباس شویی بوش جهت سکوت و ثبات بیشتر دستگاه، به صورت ضد لرزش طراحی شده است.

برچسب ها

مــزایا
مــعایب
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*