تماس با ما
تماس با ما

ساید بای ساید بوش 58A70

0 ریال بدون مالیات.

موجود است

12 قلم

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

ساید بای ساید بوش 58A70

معرفی ساید بای ساید ۵۸A70 بوش

یخچال ساید بای ساید مدل 58آ70 یکی از دستگاه های هوشمند و کاملا خانگی می باشد که با استفاده از این دستگاه  فوق العاده  می توانید از ان  برای نگه داری مواد غذایتان از ان استفاده  کنید.همچنین شما با استفاده از این یخچال ساید بای ساید می توانید از آن به عنوان یک یخچال  فوق العاده کارامد از ان  استفاده کنید. 

ویژگی ها

صفحه نمایش

ظرفیت : ۳۳۴ لیتر
گارانتی : 5 ساله
ساخت کشور : آلمان
مصرف برق : کم مصرف
نوع استفاده : سرمایشی . نگهداری
شرکت سازنده : بوش

وزن و صدا و مختصات کولرگازی

وزن : 150 کیلو تقریبی

مشخصات

محتویات محصول : دفترچه راهنما

۳۳۴ لیتر
5 ساله
150 کیلو تقریبی
آلمان
کم مصرف
سرمایشی . نگهداری
بوش
دفترچه راهنما

ساید بای ساید بوش 58A70

ساید بای ساید بوش BOSCH مدل KAN 58A70 NE با رنگ استیل زینت بخش آشپزخانه شماست. از مشخصات منحصر بفرد این ساید بای ساید مجهز بودن آن به صفحه کلید برای تولید یخ قالبی، خرد شده و آب می باشد. این دستگاه دارای فیلتر آب و فیلتر تهویه هوا می باشد. همچنین این ساید بای ساید مجهز به هشدار برای فیلتر آب می باشد. ساید بای ساید بوش دارای صفحه نمایشگر برای دما می باشد که می توان با کمک آن دمای داخلی دستگاه را تنظیم نمود. این ساید بای ساید دارای زنگ هشدار باز بودن درب یخچال و فریزر می باشد که شما را از باز بودن درب دستگاه آگاه می کند و مانع از به هدر رفتن انرژی و سرمای داخل دستگاه می گردد. از ویژگی های این ساید بای ساید مجهز بودن به دماسنج مجزا برای قسمت یخچال و فریزر می باشد.
این ساید بای ساید دارای یخچالی به ظرفیت ۳۳۴ لیتر می باشد. یخچال بوش مجهز به سیستم چندگانه گردش هوا می باشد که هوای داخلی یخچال را مطبوع و سالم می کند. این یخچال دارای ۳ طبقه شیشه ای است که ۲ طبقه آن قابلیت تنظیم ارتفاع دارند. همچنین این یخچال مجهز به ۳ کشوی شفاف ویژه نگهداری میوه و سبزیجات با قابلیت تنظیم رطوبت می باشد که می توان میوه و سبزیجات تازه را در این کشوها قرار داد تا همچنان تازه بمانند. یخچال بوش دارای قفسه مخصوص لبنیات می باشد. فریزر بوش مجهز به سیستم خودکار برفک زدایی است. قسمت فریزر دارای عملکرد انجماد قوی و سریع می باشد که با کاهش ناگهانی دمای فریزر سبب می شود که مواد غذایی جدید به سرعت فریز شوند. فریزر بوش دارای سه طبقه شیشه ای است که ۲ طبقه آن قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. سه کشوی شفاف در داخل فریزر قرار دارد که می توان انواع مواد غذایی را جهت فریزر شدن درآن قرار داد. همچنین قسمت فریزر دارای محفظه ی مخصوص بستنی و ژله آب شده برای انجماد سریع می باشد.

برچسب ها

مــزایا
مــعایب
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*